KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

ÜNALDILAR HAKKINDA

ÜNALDILAR PALET, 1990 yılında küçük bir işletme olarak Kayseri' de kurulmuştur. Ünaldılar Palet olarak; sıfır palet, ikinci el palet ve plastik palet olmak üzere her çeşit palet ve plastik hammadde ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaktayız. Kendi branşında kaliteli ürün çeşitleri ve başlı başına markalaşmış ismimizle müşterilerimize teknolojik imkanlarımızla hizmet vererek Avrupa standartlarına uygun, takım çalışması ve özgüvenimizle mamullerimizi üretmekteyiz.
 
Ünaldılar Palet olarak, gelişen teknolojiyi takip ederek, paletlerin daha seri ve daha kaliteli olması açısından çeşitli palet çakım makinelerimizle hizmet vererek 25 yıllık tecrübesiyle gelişerek sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.
 
 
İş dünyasında ve özellikle palet sektöründe insan gücünün artık maliyet ve zaman kaybettirmesinden dolayı, ahşap, plastik, metal, euro vs… yük taşıma paletleri, sanayi kesimi için giderek stratejik bir ürün haline gelmiştir. Bu sebepten dolayı ürettiği ve sattığı ürünün öneminin farkında olan firmamız, var olan ve giderek artan talebe cevap verebilmek adına müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak çalışmalarına yön vermiştir.
 
Her firmanın ihtiyaç duyduğu boyutlara göre palet satışı gerçekleştirerek firma kalite prensiplerimizin dışına çıkmadan,satış politikamızı uygulamaktayız.Sunmuş olduğumuz kalite ve ekonomik fiyat ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.